Jesteśmy AMERYKAŃSKIM dilerem zarejestrowanym w większości domów aukcyjnych, które znajdują się na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Importem pojazdów do Polski zajmujemy się od 1992 roku. Prezes Firmy, Zdzisław Leśniewski jako pierwszy w kraju rozpoczął proces zakupu i wysyłki uszkodzonych (salvage) aut z USA.

Zdzisław Leśniewski jest również właścicielem dwóch firm wysyłkowych. Jednej mieszczącej się w USA – Leśniewski&Continental Shipping Group oraz drugiej, która znajduje się na terenie Polski – Leśniewski Shipping. Dzięki temu, wszyscy Klienci zyskują pewność, że wylicytowany pojazd z pewnością do nich dotrze.

W ciągu tych lat udało nam się zbudować solidne doświadczenie oraz stateczną pozycję na rynku. Prowadząc w Polsce działalność gospodarczą związaną z importem aut, pozyskaliśmy ogromną wiedzę na temat tego, jakie pojazdy bezproblemowo mogą zostać zarejestrowane na terenie kraju. Wyręczamy w ten sposób naszych Klientów, którzy nie muszą już zagłębiać się w skomplikowane procedury importowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

img form library