Zapisz numer aukcji
#LOT
copart.com
Zapisz numer aukcji
STOCK#
iaai.com
Zapisz numer aukcji
Stock#
impactauto.ca
Zapisz numer aukcji
Numer ID

manheim.com


Login: Looker2019

Hasło: Lesniewski2019

Zapisz numer aukcji
post id
craigslist.com

Za naszym pośrednictwem kupisz i sprowadzisz auto z Copart, IAA, Craigslist oraz innych portali.

Znajdź samochód na jednym z portali aukcyjnych, zapisz numer aukcji,  wyślij do nas , a my zajmiemy się resztą.

Wyślij do nas wiadomość, skontaktujemy się z Tobą.
Każdy dom aukcyjny pobiera opłaty za licytację:

Opłaty za licytację w Copart.com
Opłaty za licytację w IAAI.com

Sprawdź kurs i zapytaj się o zapłatę w PLN bez prowizji bankowe

Amerykańska branża motoryzacyjna znana i ceniona jest na całym świecie. To właśnie tam powstały takie kultowe marki jak: Chevrolet, Dodge czy Ford. Wielu marzy o takich samochodach, ale nie stać ich na nowy egzemplarz. Czy zatem import samochodów z Ameryki to dobry pomysł? Sprowadzanie aut z USA wielokrotnie udowodniło, że jest opłacalne – nawet po dodaniu kosztówtransportu do Polski i ewentualnych napraw czy modyfikacji. Co więcej, stan techniczny aut zza oceanu jest zazwyczaj o wiele lepszy niż tych z europejskiego rynku.Niestety, import samochodów z USA to proces dość skomplikowany dla kogoś, kto nie ma w tej dziedzinie żadnego doświadczenia. Import samochodów z Ameryki oznacza dużo papierkowej roboty, potrzebna jest do tego dobra znajomość przepisów, a także doświadczenie, które pozwoli uniknąć czyhających na nieświadomego nabywcę pułapek, np. nieuczciwych sprzedawców.


Szukasz firmy, której domeną jest import aut z USA? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do współpracy wszystkich fanów amerykańskiej motoryzacji, których interesuje import samochodów z Ameryki. Sprowadzanie aut z USA to nasza specjalność! Swoją działalność opieramy na założeniu wyręczenia Klienta ze wszystkich formalności. Jeśli podejmiesz się współpracy z naszą firmą, do Twoich obowiązków będzie należeć jedynie wybór wymarzonego auta oraz wpłacenie odpowiedniej kwoty – sprowadzenie auta z USA to nasza działka. Szereg uproszczeń, jakie oferujemy Klientom, czyni z nas lidera, jeśli chodzi o import samochodów z USA. Oferujemy auta bezwypadkowe, uszkodzone oraz nowe, co sprawia, że wachlarz propozycji jest bardzo bogaty. Dzięki obecności naszych współpracowników za oceanem, zapewniamy, że samochód, który dotrze do Ciebie, będzie identyczny z jego zdjęciem z aukcji, byś był w 100% usatysfakcjonowany.


Aby wyliczyć dokładną cenę, warto skorzystać z oferowanego przez nas kalkulatora kosztów. Dzięki naszej pomocy, import aut z USA stanie się bezproblemowy i pozbawiony wszystkich zbędnych formalności!

Procedura zakupu samochodu z USA

WYSZUKAJ POJAZD
NA PORTALACH AUKCYJNYCH

Wyszukaj auto, łódź, motocykl lub inny pojazd na aukcji: www.copart.com, www.iaai.com. Licytacje są prowadzone z Polski

Zapisz numer aukcji i skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie:

USA
cell
tel.
201 832 7338
908 474 1151
PL
kom.
tel.
600 931 100
600 931 100

WYLICYTUJ SAMEMU
LUB ZLEĆ TO NAM

Ustalenie kwoty licytacji podpisanie umowy i wpłata zadatku 10% opcja zapłaty w Polsce lub w Portach Gdynia lub Bremenhaven

W przypadku przegranej licytacji, w której nie doszło do zakupu, kaucja jest zwracana w całości w ciągu 2 dni roboczych na konto Klienta, kaucja zawsze jest wpłacana na Polskie konto w PLN

Zwrot kaucji bez prowizji!

ZAPŁAĆ I ODBIERZ SAMEMU
LUB ZLEĆ DOSTAWĘ NAM

  • Krze Duże okolice Warszawy
  • Port w Gdyni
  • Port w Bremerhaven

Tylko u nas! W przypadku aut do
5 000$ dostarczanych do Krze Duże pod Warszawą, wystarczy wpłacić 30% wartości – reszta przy odbiorze. Załatwiamy wszystkie formalności podatkowo-celne i wystawiamy fakturę VAT. Zobacz szczegóły

W przypadkach odbioru w porcie jest możliwość załatwienia formalności podatkowo celnych i transport pod dom.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest koszt sprowadzenia pojazdu z USA?

Na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na ostateczną cenę pojazdu składa się kilka czynników, m.in.: rodzaj pojazdu, jego wartość oraz odległość od najbliższego portu. Aby oszacować dokładny koszt importu, zapraszamy do zapoznania się z naszym kalkulatorem!

Jaki jest czas oczekiwania na pojazd z USA?

Czas dostawy jest zależny od miejsca zakupu na terenie Stanów Zjednoczonych, aczkolwiek oscyluje w granicy 4-7 tygodni.

Czy wszystkie pojazdy zakupione w USA można zarejestrować w Polsce?

Większość pojazdów można bez problemu zarejestrować w Polsce. W związku z przepisami obowiązującymi w UE, nieliczne z nich mogą wymagać przystosowania oświetlenia do europejskich standardów.

Jakie dokumenty należy przygotować, aby kupić pojazd z USA?

Jeśli pojazd jest kupowany na osobę prywatną, niezbędny będzie skan paszportu lub dowodu osobistego. Jeżeli natomiast decydujesz się na zakup pojazdu na firmę i chcesz odroczyć płatność podatku VAT, konieczny okaże się numer EORI.